In een prachtig pand met achter de historische gevel een ware verrassende ruimte waar voorheen Brasserie Vulders was gevestigd openden wij per 1 oktober de deuren van Seasons Oisterwijk.

Bij Seasons willen wij onze gasten sfeervol laten genieten van al het goede in een ongedwongen ambiance. De keukenbrigade zorgt elke drie maanden voor een geheel nieuwe kaart die speelt met al het lekkers dat het seizoen ons dan biedt. Ook in het restaurant zal je elke seizoen voorbij zien komen door een nieuw interieur elke 3 maanden.

Als jong en fris bedrijf zijn wij elke dag bezig met het ontwikkeling van ons restaurant, maar natuurlijk ook van ons personeel. Wij geloven dat ons personeel, Seasons maakt wat het is. Het is ons personeel dat de gasten keer op keer met een lach en mooie ervaring naar huis laat gaan. Om ons hierbij te helpen zijn wij opzoek naar een zelfstandig werkend kok. 

Jouw rol als zelfstandig werkend kok…

Als zelfstandig werkend kok maak jij deel uit van de keukenbrigade bij Seasons. Onder leiding van een sous chef en chef kok, voer jij alle dagelijkse culinaire handeling uit in de keuken. Je kunt goed in een team samenwerken om tot de mooiste resultaten te komen waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Je bent georganiseerd, hebt passie voor eten en vindt het heerlijk om onze gasten in een vol restaurant te laten genieten van jouw creaties. We vinden het ook heel belangrijk dat je de kans krijgt om mee te denken en jouw ideeën uit te kunnen voeren. Het is dus een echt hands-on positie.

 Heb jij het in je om zelfstandig werkend kok te zijn bij Seasons?

Eerdere ervaring als zelfstandig werkend kok is altijd handig, maar wij vinden jouw persoonlijkheid het belangrijkste. Hoewel we de kwaliteit van onze gerechten en gastvrijheid erg serieus nemen, nemen we onszelf niet al te serieus. Ons team is flexibel, open hartig, gezellig en niet vies van hard werken. Met dit in het achterhoofd komt het volgende ook goed van pas als onze nieuwe zelfstandig werkend kok…

  • Ervaring in de horeca bij een gelijkwaardig restaurant als kok of leerling kok;
  • Zelfstandig werkend kok diploma niveau 3 of 4;
  • Jij bent goed in multitasking; bent goed met time management er weet de rust te bewaren in drukke situaties;
  • Je bent flexibel wat betreft werktijden. Avonden en weekenden zijn voor jou geen probleem.

Wij van Seasons zijn gek op heerlijk eten, lekkere drankjes en een hoop gezelligheid. Kan jij je daar wel in vinden en ben je klaar voor een nieuwe uitdaging, solliciteer dan nu en wie weet mogen we jou in ons team verwelkomen!

 

Solliciteer nu!

Wij kunnen niet wachten om jou te ontmoeten! Solliciteer online, bel naar 013-521 95 26 of kom gezellig even binnen lopen.